Hej, mam na imię Antonina,
inaczej Tosia. Chodzę do ILO w Piekarach Śląskich. "Bunkrami" zaczęłam się interesować w 2005 roku i tak zostało to do dnia dzisiejszego. Dzięki temu zainteresowaniu zakręciłam się obok kolejnego, bardzo spokrewnionego - rekonstrukcji historycznej.


Jednostka inżynieryjna

Hej, mam na imię Marek, dla kumpli Wacław. Choruję na to samo, co reszta, czyli beton plus zbrojenie. Już śladowa ilość mnie przyciąga, (ma się ten magnetyzm ). Cóż mogę powiedzieć o sobie…. Mam już parę lat i studiuję robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Godzinami mogę przesiadywać w piwnicy bawiąc się śrubkami i lutownicą.

Mam na imię Patryk,
chodzę do I LO w Piekarach Śl. Moje zainteresowania to: bunkry, gry komputerowe oraz jazda na rowerze. Moje zainteresowanie do bunkrów powstało podczas wycieczki rowerowej. Po to robimy stronkę internetową, ponieważ chcemy podzielić się informacjami o bunkrach z innymi ziomalami. Może jeszcze coś o mnie. Mam wielu kolegów i koleżanek oto oni: Karolina, Dominik, Mateusz, Bartek, Agata, Kamil, Ola, Wojtek, Monika, Karolina, Monika, Kamil, Monika, Sabina, Tomek, Monika, Daniela, Agnieszka, Antonina i mój wychowawca Andrzej Budzik. Mam dwoje zwierząt oto one: Do$ar i Zuzia serdecznie zapraszam do zwiedzania stronki - hejka ziomale.A oto nasze zaplecze techniczne (tata - "Simon"), transport, zdjęcia, webmastering i te sprawy ...Jednoosobowa jednostka logistyczna (mama - Zocha)

Nie powiem, żebym była „aktywnym członkiem” grupy zdobywającej kolejne punkty obszaru fortyfikacji śląskich, jednak staram się dbać o najważniejszy organ wewnętrzny młodych odkrywców – żołądek! Mimo uwielbienia dla polowych klimatów są oni wielkimi łasuchami, stąd zabezpieczam, siedząc spokojnie na tyłach, stronę logistyczną – ciasta i smakołyki na imprezy.
To my podczas jednej z wycieczek (fot. S.H)Nasi współpracownicy
od lewej: Piotr Szaro i Marian Ziółkowski


 
Design - d4u.pl